Formy płatności

Płatność poprzez e-płatności PayU oraz Sofort

Możesz wybrać tę formę płatności przy każdym dokonywanym zamówieniu, bez względu na jego wartość. Po jej wybraniu, warunkiem rozpoczęcia przez nas realizacji Twojego zamówienia jest dokonanie wpłaty całej należności.  Przy zamówieniach, których wartość przekracza 250 zł netto, płatność online i przedpłata to jedyne możliwe formy płatności.

 

Płatność za pobraniem przy wyborze przesyłki kurierskiej pobraniowej

Płatność dokonywana jest przy odbiorze paczki dostarczanej przez firmę kurierską DPD. Ten sposób płatności możliwy jest za zlecenia o wartości do 150 zł netto. W przypadku gdy suma zamówień przekracza wartość 150 zł netto należy wybrać opcję przedpłaty. Cena wysyłki pobraniowej to 23 zł brutto.

 

Przedpłata przelewem 

Ta forma dostępna jest dla wszystkich zamówień składanych w serwisie. W momencie wyboru tej formy płatności klient powinien wpłacić całość należności oraz przesłać pliki do druku, aby zlecenie zostało przekazane ro realizacji. Zlecenie zostaje przekazane do realizacji w momencie wpłynięcia należności na konto lub przesłanie na adres biuro@tudrukuje.pl potwierdzenia wykonania przelewu.

Dane niezbędne do wykonania przelewu przy wyborze tej formy płatności generowane są automatycznie w mailu z potwierdzeniem zamówienia oraz dostępne są w zakładce płatności w panelu klienta.

 

Płatność gotówką przy odbiorze 

Ta forma dostępna jest dla wszystkich zamówień składanych w serwisie do kwoty 250 zł netto. W momencie wyboru tej formy płatności klient powinien jedynie przesłać pliki do zamówienia. Zlecenie zostaje przekazane do realizacji w momencie sprawdzenia i potwierdzenia odpowiedniego przygotowania plików do druku.

Jeżeli klient nie odbierze zamówienia w terminie 14 dni od momentu otrzymania informacji o gotowości zamówienia do odbioru faktura gotówkowa zostaje zamieniona na przelewową i wysłana do klienta pocztą. Zamówienie jest magazynowane przez kolejne 14 dni. Po upływie tego czasu naliczane zostają koszty magazynowania w wysokości 20 zł dziennie.

 

Faktury

Wszystkie faktury wystawiamy w formie elektronicznej, do pobrania z zakładki faktury w panelu klienta.

 

Faktury z odroczonym terminem płatności 

Faktury z odroczonym terminem płatności dostępne są dla:

-Szkół, Uczelni, Urzędów, jednostek Administracji Publicznej.

-Stałych klientów (dotyczy jedynie agencji reklamowych oraz drukarni)

W celu skorzystania  z tej formy płatności należy wysłać dokumenty potwierdzające status na adres: biuro@tudrukuje.pl